10 Najlepszych przepisów na pizzę deep dish dla każdego

Każdy kocha pizzę typu deep dish. Jest to jedna z najsmaczniejszych przekąsek. Teraz możesz się nią cieszyć, stosując się do kilku łatwych i szybkich przepisów.

Oto niektóre z najlepszych przepisów na pizzę typu deep dish dla każdego.

Łatwe i szybkie

1. Pepperoni

Pizza Pepperoni jest ulubiona zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Jest to łatwy i szybki przepis. Najpierw trzeba rozgrzać piekarnik, a następnie wymieszać składniki w misce. Ciasto składa się z mąki, wody i drożdży. W kolejnym kroku należy rozprowadzić mieszankę na blasze do pieczenia. Upewnij się, że powierzchnia ciasta nie jest zbyt gruba i zrób dziurę na środku. Możesz nawet położyć trochę sera na wierzchu skórki. Piec w nagrzanym piekarniku przez 15 do 20 minut.

2. Warzywa

Jest to jeden z najlepszych przepisów na pizzę deep dish dla wegan. Przygotowanie tej pizzy będzie zabawne, ponieważ można dodać dowolne warzywa do wyboru. Najpierw trzeba zrobić ciasto z mąki, soli, oliwy z oliwek, jajka i wody. Możesz dodać przyprawy według własnego gustu. Teraz ciasto jest gotowe i możesz je rozprowadzić na wysmarowanej tłuszczem blasze. Gdy ciasto jest już gotowe, rozłóż na nim wybrane przez siebie warzywa. Możesz nawet dodać sos pomidorowy, ser i cebulę. Piec przez 30 do 35 minut.

3. Pikantne

Jeśli kochasz pikantne jedzenie to na pewno pokochasz ten przepis. Jest to jeden z najlepszych przepisów deep dish pizza dla dzieci. Po pierwsze, trzeba zrobić ciasto, a następnie trzeba zrobić dziurę w środku ciasta. Ciasto jest wykonane z jaj, mąki i wody. Rozprowadź ciasto na natłuszczonej blasze do pieczenia. Teraz na cieście rozłóż sos i ser. Dodaj trochę cebuli i listki oregano lub bazylii. Zapiekaj przez 20 do 25 minut.

4. Pizza Baked Ziti

Pizza pieczona ziti jest jednym z najlepszych przepisów na pizzę deep dish dla wegetarian. Najpierw trzeba zrobić ciasto, a następnie rozprowadzić na nim sos. Możesz nawet dodać trochę przypraw i oregano, aby wzmocnić smak. Dodaj ziti do blachy do pieczenia i piecz przez 25 do 30 minut.

5. Meatlovers

Jest to jeden z najlepszych przepisów deep dish pizza dla miłośników mięsa. Musisz zrobić ciasto, a następnie musisz zrobić dziurę w środku ciasta. Ciasto jest wykonane z mąki i wody. Teraz należy rozprowadzić sos i ser na cieście. Możesz dodać trochę przypraw i czosnku dla lepszego smaku. Piecz go przez 20 do 25 minut.

Wnioski:

Możesz użyć tych przepisów do zrobienia pysznej pizzy. Wszystkie przepisy wymienione powyżej są łatwe i proste do przygotowania. Teraz nie musisz spędzać godzin w kuchni, aby przygotować pyszną pizzę. Więc, spróbuj ich i ciesz się najlepszą pizzą typu deep dish.