Pizza nocą Warszawa

Każdy kocha pizzę, ale robienie pizzy od podstaw nie dla każdego jest przyjemnością. Dlatego wiele osób woli zamówić pizzę online. W rzeczywistości, niektórzy ludzie zamawiają pizzę dla swoich przyjaciół i rodziny. Ale jeśli nie masz piekarnika to powinieneś wypróbować różne sposoby na zrobienie pizzy w wolnowarze.

Jeśli myślisz o zrobieniu pizzy w wolnowarze to powinieneś wiedzieć, że jest to bardzo prosty proces. Wystarczy dodać kilka składników i można cieszyć się pyszną pizzą w mniej niż 30 minut.

Jakie składniki są potrzebne do zrobienia pizzy w wolnowarze?

Przepis wymaga tylko czterech składników, aby zrobić pyszną pizzę. Jakie to są więc składniki?

Sos do pizzy

Na rynku dostępne są różne rodzaje sosu do pizzy. Możesz użyć dowolnego z nich, ale bardzo zalecane jest zrobienie własnego sosu.

Dodaj pastę pomidorową, liście bazylii, czosnek, oregano, przyprawę włoską, sól i pieprz do patelni i podgrzewaj przez kilka minut.

Ciasto

Wymieszaj w misce drożdże, cukier, sól, mąkę i wodę. Teraz wyrabiaj ciasto, aż będzie gładkie. Przykryj miskę i pozwól jej odpocząć przez 20 minut.

Teraz dodaj ciasto do wolnowaru.

Ser do pizzy

Do zrobienia pizzy możesz użyć każdego rodzaju sera, ale najlepszym rozwiązaniem jest ser mozzarella. Dodaj kilka kropel płynnego dymu i wymieszaj ser w misce.

Teraz przełóż ser łyżką do wolnowaru.

Teraz umieść składniki pizzy na wierzchu sera.

Czas gotowania

Możesz gotować pizzę przez około 2 godziny w wolnowarze. Czas gotowania będzie zależał od wielkości wolnowaru.

Wnioski:

Robienie pizzy w wolnowarze nie jest wcale trudnym zadaniem. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami i będziesz miał wspaniałą pizzę w krótkim czasie. Jest to jedna z najsmaczniejszych pizz, które można przygotować w wolnowarze.