Kiszone buraki do barszczu

Barszcz to zupa, która jest bardzo popularna w Rosji, na Ukrainie i w Kazachstanie. Zupa jest bardzo prosta i łatwa do wykonania, a przy tym ma wspaniały smak. Istnieje wiele odmian barszczu, ale najbardziej znany jest barszcz z buraków.

Czym jest barszcz buraczany?

Jest to prosta zupa, którą przygotowuje się z buraków, marchwi, ziemniaków, cebuli i kapusty. Do tej zupy można dodać więcej warzyw i ziół.

Składniki:

Liście buraków

Buraki

Woda

Sól

Seler

Kapusta

Ziemniaki

Cebula

Czosnek

Pomidory

Zioła

Jak kisić buraki na barszcz?

Po pierwsze należy dokładnie umyć buraki. Następnie pokrój buraki w drobną kostkę. Włóż buraki do garnka i zalej wodą. Pozwól burakom moczyć się przez 1 godzinę. Po tym czasie odcedź wodę i przełóż buraki do czystego garnka. Przykryj garnek pokrywką i gotuj buraki przez 40 do 50 minut.

Gdy buraki będą ugotowane, wyjmij je z garnka i pozwól im ostygnąć. Gdy buraki ostygną, wyjmij je z garnka i przełóż do słoika. Do kiszenia buraków użyj octu i soli. Możesz też dodać do słoika zioła i przyprawy.

Barszcz z buraków jest gotowy do spożycia.

Wnioski:

Widzieliśmy metodę, aby zrobić barszcz z buraków, więc teraz nadszedł czas, aby zobaczyć przepis. Możesz wypróbować przepis i zrobić idealny barszcz z buraków.